Nabídka fólií

Home > Nabídka fólií

 

Bezpečnostní folie

Chcete ztížit zlodějům jejich práci a navíc chránit svůj interiér před škodlivým ultrafialovým zářením? Bezpečnostní folie přitom používají i nejrůznější banky, obchody nebo nemocnice, nejsou určeny jen pro rodinné domy či byty. Tato čirá folie je tenká, pružná a hlavně nenápadná, takže lupiče víceméně překvapí, protože se přes tuto v podstatě neviditelnou zátarasu zkrátka nedostanou a někdy s ní ve svých plánech vlastně ani nepočítají.

Bezpečnostní folie je navíc maximálně univerzální, hodí se na každý typ skla a při jeho rozbití chrání své nejbližší okolí před poraněním střepy nebo účinkem tlakové vlny. Je totiž odolná vůči poškrábání a protržení, přestože se její tloušťka pohybuje v řádu mikrometrů.

Protisluneční folie

Chcete zabránit tepelným ztrátám během zimních měsíců nebo si naopak pořídit účinnou klimatizaci v parném létě? Řešením je protisluneční folie, která sníží tepelné ztráty až o třetinu a v létě sníží proudění horkého vzduchu v místnosti až o šedesát procent. Navíc samozřejmě zabrání škodlivým účinkům ultrafialového záření a ochrání i vaše soukromí, protože propouští jen minimum světla.

Protisluneční folie je často využívaná mnoha firmami hlavně během letních měsíců, kdy je potřeba i přes obrovské horko udržet adekvátní výkonnost zaměstnanců.

Autofolie

Autofolie je určena primárně osobním automobilům. Během letních měsíců se interiér auta nebývale zahřívá a cestování i na krátké vzdálenosti se tak stává nesnesitelným. Použití autofolie ale sníží následky takových cest na minimum. Tento druh folie samozřejmě snižuje i riziko vykradení vašeho automobilu a při cestách podstatně zlepší vaši koncentraci za volantem, když navíc zamezí nebezpečnému oslnění.

Máte ve svém automobilu instalovanou klimatizaci a myslíte, že autofolii nepotřebujete? To je omyl. Autofolie je vhodná i tehdy, kdy vlastníte i poměrně výkonnou klimatizaci, šetříte tím zkrátka jednoduše energii autobaterie.

Privátní folie

Potřebujete si zajistit trochu soukromí? Privátní folie vám s tímto častým problémem pomůže. Zamezí totiž zvědavým pohledům zvenčí, které jsou často nepříjemné hlavně v městském bytě, kde zkrátka není kam utéct. Nemusíte zatemňovat okna, díky privátní folii o denní světlo v žádném případě nepřijdete. Vybrat si můžete navíc z široké palety odstínů.

Dekorativní folie

Tyto folie, které často obsahují různé jednoduché motivy, jsou primárně určeny hlavně k tomu, aby z nich byly dekorativní prvky. Je možné dekorativní fólie samozřejmě kombinovat s protislunečními foliemi, jsou zde ale hlavně proto, aby jen zlepšily vzhled vašeho interiéru.

Tepelně-izolační folie

Chcete docílit tepelných úspor, aniž byste museli měnit okna? Tepelně-izolační folie vám něco takového umožní. Zastaví totiž během letních měsíců až polovinu přímého slunečního záření a tím pádem i teplotu našeho interiéru, v zimě zase tepelně izolační fólie omezí únik záření produkovaného našimi topnými tělesy. Přitom je však samozřejmostí vysoká prostupnost světla, která dosahuje až sedmdesáti procent a redukce škodlivého ultrafialového záření na maximálně jedno procento původní hodnoty.

Vysoké náklady na vytápění nebo klimatizaci tak vás již nemusí strašit, tepelně-izolační folie najdou své využití hlavně ve větších místnostech, kancelářích nebo objektech, jako jsou například muzea nebo prostorné sály.

Anti-gravity film

Tento druh folie má za úkol hlavně ochranu výloh obchodů před rozjívenými sprejery a jinými delikventy, kvůli kterým je často nutné vyměňovat poškozená skla. Čirá barva anti-grafity fólií nijak neomezuje proud světla, snad jen, jako ostatně všechny další folie, omezí UV záření na minimum.

Fólie EWF |Nabídka fólií |Spolupráce |Partneři |Atesty a certifikáty |Kontakt
Programování www stránek eWAVE CMS

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informacíSouhlasím