Fólie na okna - jak to je?

Home >> Novinky >> Fólie na okna - jak to je?

Fólie na okna jsou žádaná právě ve chvíli, když začíná léto. Je to z toho důvodu, že tato fólie dokáže odrážet UV záření a také snižuje teplotu ve vozidle.

Hlavním důvodem je ochrana interiéru vozidla proti stárnutí a hlavně proti krádeži. Fólie na okna dokážou snížit průhlednost skla na 80%, což má za následek menší viditelnost do vozidla.

Fólie na okna zvyšují tvrdost skel

Ano je to tak, fólie na okna zvyšují tvrdost skel. Tím pádem pokud se bude zloděj snažit sklo rozbít, tak mu to půjde velmi stěží, což vám nahrává do karet, protože tento zloděj těžko ukrade váš automobil a raději půjde dál.

Při autonehodě se sklo neroztříští a zůstává pohromadě, což zvyšuje bezpečnost.

Na tyto fólie na okna je dán zákon, jak moc mohou být okna ztmavená. Zadní autoskla mohou být úplně ztmavená, ale přední autoskla jen na hranici 80%. Je to z toho důvodu, aby když chodec přechází přes silnici, tak měl s vámi oční kontakt a viděl, že vy ho vidíte.

Kdybyste měli okna úplně ztmavená, tak by chodec nemohl poznat, jestli ho vidíte a třeba by na vozovku vešel a problém by byl na světě. To je vše k objasnění zákona.

Fólie EWF |Nabídka fólií |Spolupráce |Partneři |Atesty a certifikáty |Kontakt
Programování www stránek eWAVE CMS

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Více informacíSouhlasím